• Yeni San. Sit. 2M 15 Blok No:15 Çorlu
  • info@corlugranit.com

+90 507 317 26 37

Almer Granit

İhtiyaçlarınıza Uygun Granit & Mermer - Çözümleri.

2002 yılından beri hizmet veren firmamız için de "hakkımızda" yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz ve başka firmalara anlattığımız kadar kolay bir iş olmadığını anladık. Biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir web sitesinde en son olarak okunan bölüm. Ancak her firmanın reklam ve tanıtım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart. Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor.
Çünkü Her şeyden önce; "İşimizi gerçekten severek yapıyoruz." Belki de başarımızın tek ve yegâne sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Corlu Almer Granit ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

Awesome Image

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette Çorlu Almer Granit’i farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz. Mimar, Mühendis veya kişisel taleplerin tamamında kendimizi her zaman müşterilerimizin yerine koyarak hareket etmekteyiz. İmalatta sadece müşterinin isteğini değil, o projeye ruh katma misyonunu da üstleniyoruz. İmalatçı kimliğimizden fazla, projeci kimliğimizi öne çıkarmayı hedefliyoruz.

Awesome Image

İmalat öncesi her tür Mimari ve Mühendislik alanında hizmet veriyoruz. İmalattan önce önemli olanın planlama olduğunun bilincinde olan bir ekiple çalışıyoruz. Sektörde 17 yıllık birikiminde verdiği tecrübe ile projelerimize kimlik kazandırmayı amaçlıyoruz. İşletme olarak Hammadde ve ebatlı ürün, bina, otel, villa, iş merkezleri, plazalar, hamamlar, zemin döşemeleri, basamak, şömine, evyeler, kolonlar, banyo, mutfak, Hilton tezgahlar, dekoratif sehpa ve konsollar, sütunlar, cephe kaplamaları, havuz kenarları, kaldırım ve bahçe taşları, asansör tabanları, özel imalatlar, madalyon ve mezar tasarımları gibi konularda üstün kalitede hizmet vermekteyiz.

Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

15 Yıllık Tecrübe

Sektörümüzde sizlerle 15. yılımız...

Yaratıcı Tasarımlar

Yapılarınıza özel yaratıcı tasarımlar.

Kaliteli Üretim

Kaliteli üretim , kaliteli işçilik.

Tek Patron Müşteri Anlayışı

İhtiyaçlarınıza anında ve kalıcı çözümler.

Ücretsiz Keşif

Ücretsiz keşif ve fiyatlandırma.

Hizmet Sonrası Destek

2 yıl yerinde garanti ve teknik destek.

Yapılarınıza ve Değerlerinize Önem Veriyoruz...

Nasıl Çalışırız ?

5000

Bitirilen Projelerimiz

2450

Mutlu Müşteriler

356

Çözüm Ortaklarımız

4874

Saatlik Tecrübe