• Yeni San. Sit. 2M 15 Blok No:15 Çorlu
  • info@corlugranit.com

+90 507 317 26 37

Çimstone Uygulayıcı Bayii Çorlu

Kurban Bayramımıza & Sosyal Medyamıza Özel Harika Kampanya

Almer Granit'ten Facebook Sosyal Medyamıza & Kurban Bayramımıza Özel Harika Kampanya, Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli İlimize Özel:
1 Takipçimize 2 metretül Belenco Mutfak Tezgahi
1 Takipçimize 2 metretül Belenco Banyo Tezgahı
1 Takipçimize Mermer Satranç Takımı
2 Takipçimize Mermer Fil Seti Hediye...
Kurulum ve Montaj 'da Firmamızdan Hediye :) Tek Yapmanız Gereken;

  • 1) Facebook Sayfamızı ve Gönderimizi Beğenmek
  • 2) Gönderimizi Paylaşmak
  • 3)Yorum Kısmına Nereden Katıldığınızı Yazmak.
31 Ağustos 2017 Akşamı, Almer Granit Facebook Sayfamnızdan Canlı Yayın ile Yapacağımız Çekilişte Talihlilerimiz Belirlenecektir.
Ayrıyeten kampanya süresince Tüm Belenco, Çimstone, Mermer, Granit, Traverten Alışverişlerinizde % 20 İNDİRİM veya Peşin Fiyatına 9 Taksit Almer Granit'de.
Kampanya katılım için; Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın...
Çimstone Uygulayıcı Bayii Çorlu

Çimstone Trakya Uygulayıcı Bayii Almer

Almer Granit, Tekirdağ, Çorlu başta olmak üzere Çerkezköy, Süleymanpaşa, Sağlık Mahallesi, Kapaklı, Ergene, Hayrabolu, Malkara, Marmaraereğlisi, Yeniçiftlik, Muratlı, Malkara, Şarköy, Saray, Edirne, Kırklareli ve Tüm Trakya da Çimstone Kuvars (Quartz) uygulayıcı bayii olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Belenco Uygulayıcı Bayii Çorlu

Belenco Trakya Uygulayıcı Bayii Almer

Almer Granit, Tekirdağ, Çorlu başta olmak üzere Çerkezköy, Süleymanpaşa, Sağlık Mahallesi, Kapaklı, Ergene, Hayrabolu, Malkara, Marmaraereğlisi, Yeniçiftlik, Muratlı, Malkara, Şarköy, Saray, Edirne, Kırklareli ve Tüm Trakya da Belenco Kuvars (Quartz) uygulayıcı bayii olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Tüm Alışverişlerinizde 12 taksit

Tüm Hizmetlerimizde, Peşin Fiyatına 12 Taksit

Almer Granit'ten yapmış olduğunuz tüm, Çimstone, Belenco, Granit, Traverten, Mermer, Mutfak tezgahı, banyo tezgahı, Zemin ve duvar döşemelerinde ve tüm hizmet alımlarınızda peşin fiyatına 12 taksit kampanyası ile sizlere hzmet vermektedir.